Новини України

Представник ООН в Україні відзначив важливість підтримки й надання допомоги ветеранам

Оксана Коляда подякувала ООН за постійну підтримку

Джерело: 112.ua

Представник ООН в Україні відзначив важливість підтримки й надання допомоги ветеранам

Представник управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні Пабло Матеу зазначив важливість підтримки та надання різноманітної допомоги ветеранам, вимушено переміщеним особам і постраждалих внаслідок збройної агресії Російської Федерації на сході України. Про це він заявив 13 вересня на зустрічі з міністром у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксаною Колядою, передає “Урядовий портал”. 

“В Україні УВКБ ООН координує міжнародні зусилля, спрямовані на захист людей, змушених залишати свої оселі, та підтримку тих, хто живе поблизу лінії розмежування. Наша організація надає таким особам найбільш необхідну допомогу: правову та соціальну підтримку, допомогу з відновлення житла, а також сприяє захисту їх фундаментальних прав”, – розповів представник УВКБ ООН в Україні. 

Оксана Коляда подякувала УВКБ ООН за постійну підтримку та підкреслила її надзвичайне значення для України. Вона зазначила, що планується розглянути такі питання, як реабілітація ветеранів війни на сході України і реінтеграція внутрішнього переміщення осіб, а також сприяння вирішенню питань житла і працевлаштування для ветеранів.

Нагадуємо, 30 серпня Міністром з питань ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб стала Оксана Коляда. 

А 2 вересня спікер Верховної Ради Дмитро Разумков анонсував утворення спецкомісії ВРУ з питань правового статусу ветеранів. 

Новини за темою: Всі ветерани повинні бути оточені увагою держави, – Бойко

Джерело: www.112.ua

Схожі статті

Facebook
Close