Новини України

Політична битва за Неваду в США: На праймеріз Демпартії “соціаліст” Сандерс здобув перемогу, Байден – на другому місці

Демократичний соціаліст Сандерс в Неваді отримав величезну підтримку різних верств населення: виборців молодого і середнього віку, латиноамериканців, членів профспілок і білих жінок з вищою освітоюКандидат у президенти, сенатор з Вермонту Берні Сандерс, відомий як головний соціаліст США завдяки своїй лівій риториці, завоював перемогу на праймеріз Демократичної партії в штаті Невада. Про це повідомляє Reuters.

“В суботу Берні Сандерс зміцнив свою лідируючу позицію на виборах в президенти з рішучою перемогою на кокусі Демократичної партії в Неваді”, – йдеться в повідомленні.

Його головний внутрішньопартійний конкурент, кандидат у президенти Джо Байден опинився на другому місці.

За даними дослідження Edison Research, демократичний соціаліст Сандерс в Неваді здобув величезну підтримку різних верств населення: виборців молодого і середнього віку, латиноамериканців, членів профспілок і білих жінок з вищою освітою.

“Ми зібрали багатонаціональну многорасовую коаліцію, яка не лише переможе в Неваді, але і охопить всю країну”, – прокоментував Сандерс свою перемогу.

Колишній віце-президент Байден зайняв в Неваді доволі вигідну позицію після поганих результатів під час перших двох кокусів в Айові та Нью-Гемпширі.

Перемога Сандерса в расово різноманітній державі свідчить про те, що його ліва риторика, з акцентом на критиці багатих людей і досягненні соціальної та економічної справедливості, знаходить відгук в дедалі більш широких категорій виборців.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close