Новини України

Поліція затримала трьох осіб під час заходів з нагоди Дня Незалежності

Поліція продовжує забезпечувати безпеку під час заходів

Джерело: 112.ua

Поліція затримала трьох осіб під час заходів з нагоди Дня Незалежності

Поліція Києва затримала трьох осіб під час заходів з нагоди Дня Незалежності. Про це повідомляє прес-служба МВС.

За словами начальника поліції Києва Андрія Крищенко, офіційні заходи і марш ветеранів в столиці пройшли без серйозних порушень громадського порядку.

Також Крищенко повідомив, що кілька людей були затримані. Один чоловік виліз на металеву конструкцію під час промови президента і заявив, що у нього є граната.

“Людина, попередньо в стані алкогольного сп’яніння, впала з конструкції, і була затримана співробітниками поліції. На нього складено два адмінпротоколи, ніяких заборонених речей при ньому не було. Ще дві людини були затримані в пунктах перевірки з речовиною, схожою на канабіс”, – сказав Андрій Крищенко.

Наголошується, що було одне повідомлення про замінування Майдану Незалежності, за фактом порушено кримінальну виробництво. За словами начальника поліції, все було перевірено до цього повідомлення і ніякої загрози не було.

“Поліцейські продовжують нести службу по охороні громадського порядку під час святкування Дня Незалежності. Задіяні до 2 тис. правоохоронців”, – сказав Андрій Крищенко.

Джерело: www.112.ua

Схожі статті