Новини України

Поліція розглядає смерть чоловіка в будинку екс-міністра як умисне вбивство

Правоохоронці отримали дані, які дають підстави припускати, що чоловік не міг сам накласти на себе рукиПоліція перекваліфікувала смерть чоловіка в будинку екс-міністра закордонних справ в селі Чайки Київської області з самогубства на умисне вбивство. Про це повідомляє пресс-служба поліції.

“Правоохоронці отримали дані, які дають підстави припускати, що чоловік не міг сам накласти на себе руки. Отже за погодженням з прокуратурою кримінальне провадження перекваліфіковане з самогубства на умисне вбивство – 1 ч. ст. 115 Кримінального кодексу України”, – йдеться в повідомленні.

За даними ЗМІ, йдеться про підприємця Сергія Старицького. Постріл був здійснений з пістолета Jericho 941, зареєстрованого на екс-главу МЗС.

Правоохоронці попередньо встановили, що в будинку знаходилися три особи: подружжя та їхній гість. Всі троє вживали алкогольні напої. Жінка каже, що знаходилася в іншій кімнаті, коли гість вистрілив собі в голову з пістолета господаря.

Для встановлення всіх обставин події проводяться першочергові слідчі дії, у тому числі призначено низку експертиз: судово-медичну, комплексну молекулярно-генетичну, дактилоскопічну, балістичну та хімічну.

Повідомлення про самогубство чоловіка в селі Чайки Київської області надійшло на спецлінію 102 вчора, 21 лютого.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close