Новини України

Пожежа у Калуші: що відомо про завод Карпатнафтохім

У Калуші Івано-Францівської області сталася пожежа на хімічному заводі. наш сайт зібрали все, що відомо про завод Карпатнафтохім.

Пожежа у Калуші: що відомо про завод Карпатнафтохім

Карпатнафтохім займається виробленням етилену, поліетилену, вінілхлориду, каустичної соди, хлору і суспензійного ПВХ, пише Zaxid.net.

Завод відновив свою роботу у червні 2017 року після 5-річної перерви. У 2012 році Карпатнафтохім зупинили через несприятливу ситуацію на ринку нафтохімічної продукції.

100% контрольного пакету Карпатнафтохіму належить Karpaty Chemical B.V. (Нідерланди), кінцевими бенефіціарами якого є Ільхам Мамедов та Ігор Щуцький.

Кабмін встановив для Карпатнафтохіму щорічні квоти на безакцизне ввезення і закупівлю сировини для виробництва: зріджений газ – 1070 млн л, прямогонний бензин – 1170 млн, дизельне паливо – 985 млн літрів. Переробка кожної сировини може гарантувати випуск 250 тис. тонн етилену на рік.До слова, це не перша НС на заводі. У 2017 році там горів фланець, чим викликав паніку у населення області. Завод знаходится за 43 км від Івано-Франківська

Нагадаємо, 12 січня почалася пожежа в Калуші на хімічному заводі Карпатнафтохім.

Джерело ФАКТИ. ICTV
13.01.2019