Новини України

ООН прагне залучити 2 млрд дол на боротьбу з коронавірусом в зонах військових конфліктів та стихійних лих

Країни Азії, Африки, Близького Сходу і Латинської Америки потерпають від нестачі продовольства, засобів елементарної гігієни і чистої водиОрганізація Об’єднаних Націй прагне залучити 2 млрд. долл. для допомоги пацієнтам з коронавірусом в регіонах світу, які постраждали від збройних конфліктів і стихійних лих. Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніо Гутерріш на прес-конференції в середу, повідомляє Bloomberg.

“Вірус приходить в країни, в яких має місце в розпал гуманітарних криз, спричинених конфліктами, стихійними лихами і зміною клімату. Це ті місця, де люди були змушені залишити свої домівки через бомби, насильство чи повені; вони живуть під пластиковим укриттями на полях, або знаходяться в таборих біженців чи в неформальных поселеннях”, – заявив Гутерріш.

Він зазначив, що під час пандемії коронавіруса багаті країни, такі як США, відчувають труднощі з доступом до тестів, у той час як у бідних країнах не вистачає навіть мила і чистої води.

ООН має намір забезпечити поставку тестів і медичного обладнання в країни Африки, Азії, Близького Сходу і Латинської Америки, де через заборону на поїздки були заблоковані поставки необхідних товарів. У рамках плану допомоги агентства ООН планують встановить станції миття рук в таборах і поселеннях і налагодити авіасполучення через Африку, Азію та Латинську Америку для переміщення гуманітарних працівників і постачання туди, де вони найбільш потрібні. В цілому ООН знадобиться на ці цілі 2 мільярди доларів.

Нагадаємо, минулого тижня Сирія повідомила про перший випадок Covid-19, в той час як влада Гази – про інфікування двох людей.

 

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close