Новини України

Олена Зеленська працюватиме над здоров’ям майбутніх поколінь, підтримкою спорту та розвитком культурної дипломатії

Щастя для першої леді – це “мати можливість мріяти і одразу втілювати свої мрії”

Джерело: 112.ua

Олена Зеленська працюватиме над здоров’ям майбутніх поколінь, підтримкою спорту та розвитком культурної дипломатії

Перша леді України Олена Зеленська у рамках 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії YES заявила, що нині ведеться розробка стратегії щодо покращення здоров’я майбутніх поколінь, увага приділяється підтримці спорту і розвиткові культурної дипломатії. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

“Настав час діяти. Вже декілька місяців я виконую низку представницьких функцій, а зараз маю на меті обрати для себе гуманітарні місії, які мені близькі”, – заявила дружина президента.

Новини за темою: Зеленський закликав олігархів працювати за новими правилами відкритого ринку без монополізму

За словами Олени Зеленської, її діяльність у якості першої леді країни буде направлена на підтримку здоров’я майбутніх поколінь: наразі розробляться стратегії розвитку в пренатальній сфері, шкільному харчуванні, фізичному вихованні та активності дітей. Першу леді також цікавить область спорту – олімпійського та параолімпійського. У ході свого виступу дружина президента також зазначала і сферу культурної дипломатії.

Олена Зеленська відповіла на питання молоді, чи радиться президент з нею при прийнятті рішень: вона зазначила, що чоловік залучається її підтримкою та дослухається її порад, адже вона для нього не лише дружина, а й найкращий друг.

Новини за темою: Зеленський закликав міжнародний бізнес інвестувати в Україну і представив низку перспективних проектів

Темою Ялтинської конференції була тема щастя. Олена Зеленська розповіла, що особисто для неї щасті – це “мати можливість мріяти й одразу втілювати свої мрії”. А щастя країни “складається з маленьких особистих “щасть” кожної людини, саме тому необхідно напрацювати свій рецепт щасливого життя та втілити його”. 

Нагадаємо, сьогодні в Києві пройшов другий день щорічної Ялтинської конференції YES – Ялтинська Європейська стратегія. Темою 16-го саміту стало щастя: “Щастя зараз. Нові підходи до кризи у світі”. Учасники події обговорювали глобальні виклики майбутнього, а також політичну ситуацію і її значення для Європи і України. Зеленський розповів про плани щодо урегулювання конфлікту на Донбасі, про проблему монополістів на українському ринку, про розвиток туристичного потенціалу країни (курорт на березі Чорного моря і в Карпатах), про розвиток кіновиробництва та закликав залишити санкції проти Росії. Зеленський розповів, що для нього “щастя – це бачити злочинця на нарах, а не на Мальдівах”. Президент також запитав у аудиторії, що значить щастя для них, і процитував свого сина: “Щастя, коли тато повертається додому до того, як я засинаю”.

Новини за темою: Зеленський звернувся до світових партнерів щодо збереження санкцій проти РФ: Ви втрачаєте гроші, а ми – людей

Джерело: www.112.ua

Схожі статті

Facebook
Close