Новини України

Одразу чотири країни світу залишилися без посла України

Одразу чотири країни світу залишилися без посла України

Президент Петро Порошенко звільнив Олександра Овчарова із займаних ним посад. Дипломат, зокрема, був за сумісництвом Надзвичайним і Повноважним послом України у Сенегалі, Габоні, Кот-д’Івуарі та Ліберії.

Відповідний указ №418 опублікувала прес-служба українського гаранта.

Звільнити Овчарова Олександра Євгеновича з посади Надзвичайного та Повноважного Посла України в Республіці Сенегал, а також з посад Надзвичайного та Повноважного Посла України у Габонській Республіці, Надзвичайного та Повноважного Посла України в Республіці Кот-д’Івуар та Надзвичайного та Повноважного Посла України в Республіці Ліберія за сумісництвом,
– мовиться у документі.

Указ було підписано 7 грудня 2018 року.

Додамо, що Олександра Овчарова призначили на посаду Надзвичайного та Повноважного посла України в Сенегалі в грудні 2013 року. У 2016 році дипломат став за сумісництвом ще й послом України у Габоні та Кот-д’Івуарі (12 квітня), а також у Республіці Ліберія (12 травня).

Що ще відомо про Олександра Овчарова? Йому – 57 років. Має найвищий дипломатичний ранг, який може мати посол-дипломат, або керівник дипломатичної установи у багатьох країнах світу – мовиться про Надзвичайний і Повноважний посол.

У 1996-1997 роках він був заступником начальника Управління інформації МЗС України, а в 1997 – 1998 роках обіймав посаду Постійного представництва України при Раді Європи.

Джерело Телеканал новини «24»
08.12.2018