Новини України

ОБСЄ продовжить сприяти прогресу в мирному врегулюванні конфлікту на Донбасі, – Лайчак

Також ОБСЄ високо оцінює роботу Володимира Зеленського

Джерело: 112.ua

ОБСЄ продовжить сприяти прогресу в мирному врегулюванні конфлікту на Донбасі, - Лайчак

Міністр закордонних і європейських справ Словаччини і голова ОБСЄ Мірослав Лайчак підтвердив налаштованість ОБСЄ і надалі сприяти прогресу у мирному врегулюванні конфлікту на Донбасі. Про це він заявив 13 вересня під час зустрічі з главою МЗС України Вадимом Пристайком, передає прес-служба МЗС. 

Також міністри двох країн обговорили питання двостороннього співробітництва, взаємодію в контексті євроатлантичної інтеграції України, а також пріоритетні питання європейської безпеки.

“Підтверджуючи незмінну підтримку Словаччиною суверенітету і територіальної цілісності України у межах міжнародно визнаних кордонів, діючий голова ОБСЄ надав високу оцінку крокам, що вживаються президентом України Володимиром Зеленським для досягнення миру”, – йдеться в повідомленні.

На зустрічі також було відзначено позитивні тенденції у двосторонньому торговельному співробітництві, ефективність співпраці у сфері енергетики та спільне бачення необхідності збереження статусу основних країн-транзитерів російського газу в ЄС.

Раніше повідомлялося, що Президент Естонії Керсті Кальюлайд заявила, що Україна та міжнародне співтовариство мають шукати рішення, як завершити війну на Донбасі, однак зазначила, що це не може статися ціною суверенітету України. 

Новини за темою: ОБСЄ наполягає на відкритті додаткових КПВВ на Донбасі

Джерело: www.112.ua

Схожі статті

Facebook
Close