Новини України

Низка нардепів зі “Слуги народу” і “Голосу” поїхали до Давосу за рахунок спонсорів, серед яких – фонди Пінчука і Сороса, – ЗМІ

Поїздку голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії профінансував Ukrainian House, в тои числі і Фонд Віктора Пінчука
Поїздку низки українських парламентарів до Давосу на Всесвітній економічних форум профінансували спонсори, серед яких – фонди  Віктора Пінчука та Джорджа Сороса. Про це стало відомо з коментарів нардепів виданню “Радіо Свобода”.

“(Прилетів на форум, – ред.) за спонсорські кошти Ukrainian House – це колаборація кількох інвестиційних фондів, донорських організацій, які зробили цей чудовий захід (Ukrainian House в Давосі – ред.). У тому числі за підтримки (Фонду Пінчука , – ред.), але це колаборативно, вони там разом якось робили загальний фонд”, – заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

Нардеп від “Слуги народу” Єлизавета Ясько повідомила, що поїздку організували “сторонні фонди, які запрошують учасників на цей форум”, і підтвердила, що серед них є і Фонд Пінчука.

Депутат від “Слуги народу” Святослав Юраш поінформував, що йому оплатили поїздку “люди, які організували Ukrainian House”. Його колега по політсилі Марина Бардіна розповіла, що приїхала “за рахунок сторони, що запрошує”. Ще один “слуга” Дмитро Наталуха сказав, що “квиток сплатив йому європейський траст”, а мешкає він за свій рахунок.

Нардеп від “Слуги народу” Олексій Жмеринецький “виграв конкурс і приїхав за рахунок фонду Віктора Пінчука”. Його соратник по фракції Олена Шуляк їхала не за бюджетні кошти. “Слугу” Єгора Чернева запросив “Український дім”.

Парламентар від “Голосу” Ярослав Железняк каже, що приїхав у Давос частково за свої кошти і частково на запрошення фонду Відродження Джорджа Сороса.

Його колега по фракції Юлія Клименко за свій рахунок оплатила переліт і проживання в Давосі.

Нагадаємо, 21-24 січня у швейцарському Давосі проходить щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму.

Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close