Новини України

Німченко: Сукупність протиправних дій виключає можливість для Ткаченко займати посади в органах державної влади

Німченко: Сукупність протиправних дій виключає можливість для Ткаченко займати посади в органах державної влади

Джерело: 112.ua

Обличчя, яке помічено в адміністративних правопорушення, і тут ще є всі ознаки кримінально караного діяння, оскільки мало місце зловживання владою. Так ось сукупність цих деліктів виключає можливість не тільки нести матеріальну відповідальність, ідеологічну, і інші, але й займати посади службовця нашої держави. Таку думку висловив в ефірі телеканалу “112” народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Василь Німченко.

“Тут є конфлікт інтересів, і він має свої кваліфікуючі ознаки, в тому числі, починаючи від адміністративного проступку, за який особа притягується до адміністративної відповідальності, я хочу вам сказати з приводу порушення принципів неприпустимості реалізації в умовах конфлікту інтересів своїх особистих, під будь-яким приводом, намірів, воно, по-перше, карається законом і передбачає адміністративні штрафи. І друге, я хотів би, щоб люди знали, що особа, яка помічено в адміністративні правопорушення, – це є адміністративним правопорушенням, як мінімум, – і тут ще є всі ознаки кримінально караного діяння, 344, 364, які передбачають кримінальне покарання, оскільки мало місце зловживання владою. Так ось ця сукупність цих деліктів виключає можливість його взагалі не тільки нести матеріальну відповідальність, ідеологічну, і інші, але і взагалі займати посади службовця нашої держави. Прямо зазначено в законі”, – підкреслив Німченко.

“Ми, як народні депутати, звернулися у відповідні органи, про що ви вже повідомили наших громадян, про те, що мають місце в діях пана Ткаченка всі кваліфікуючі ознаки кримінально караного діяння, це 344, і зловживання та проведення впливу на волевиявлення народних депутатів, що має кваліфікуючі ознаки, і другу – протиправний адміністративний делікт, корупційної складової, за який він повинні понести відповідальність. Це повинні спрацювати правоохоронні органи. Це опубліковано в ЗМІ, ми звернулися у відповідні правоохоронні органи, вони повинні прийняти відповідне рішення, а ми подивимося. Якщо буде там відмовлено або затягування, у нас є право вже завтра звернутися до суду, яким зобов’язати – щоб суд зобов’язав порушити кримінальну справу”, – додав нардеп.

Як повідомлялося, депутати Опозиційної платформи – За життя” вимагають від ГБР і НАБУ розслідувати корупційні дії Олександра Ткаченка у питанні приватизації Одеської кіностудії.

Зазначимо, раніше стало відомо, що екс-генпродюсер телеканалу “1+1”, а тепер народний депутат від “Слуги народу” Олександр Ткаченко подав свою кандидатуру на посаду голови КМДА. З’явилася інформація у ЗМІ, що вже в середу його кандидатура може бути затверджено Кабміном.

Ткаченко тісно пов’язують бізнес-інтереси з олігархом Ігорем Коломойським, на телеканалі якого він працював більше 10 років, із-за чого ряд експертів відзначають, що таким чином столицю віддадуть олігарху.

Джерело: www.112.ua

Схожі статті

Close