Новини України

Немає необхідності скликати Раду Безпеки ООН у зв’язку з катастрофою українського Boeing 737, – Єльченко

За словами Єльченка, якби Іран не визнав своєї провини у поразці Boeing 737, Україні, можливо, довелося б звертатися до Ради Безпеки ООН
Посол України в США Володимир Єльченко не бачить необхідності у скликанні Ради безпеки ООН у зв’язку з катастрофою українського лайнера Boeing 737 над Тегераном. Про це посол заявив на брифінгу у Вашингтоні, повідомляє “Укринформ”.

“У ситуації, якби Іран не визнав своєї провини, можливо, нам би довелося звертатися, в тому числі до Ради безпеки ООН. Але оскільки ситуація розвивалася дуже динамічно, я просто не бачу, яку мету ставлять перед собою ті, хто вважає, що потрібно скликати РБ ООН “, – заявив Єльченко.

Він нагадав, що 9 січня Україна вже порушувала в Радбезі ООН питання про катастрофу Boeing 737 над Тегераном. Тоді заступник глави МЗС Сергій Кислиця зачитав спеціальну заяву від імені чотирьох країн – Канади, Німеччини, Швеції та України – громадяни яких загинули в авіакатастрофі.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що серед керівництва України розглядається можливість скликання засідання Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй, якщо буде доведено, Boeing 737 був збитий умисно.

Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close