Новини України

НБУ прогнозує позитивне рішення МВФ про виділення грошей для України – Чурій назвав причину

Один з необхідних для цього законопроектів – щодо функціонування банківської системи – вже зареєстрований у РадіНацбанк очікує на позитивне рішення МВФ щодо фінансування України у зв’язку з тим, що незабаром буде виконана одна з головних умов Фонду. Про це заявив заступник глави Національного банку Олег Чурий в ефірі телеканалу “Україна 24”, повідомляє прес-служба регулятора.

“Один з необхідних для цього законопроектпров – щодо функціонування банківської системи – вже зареєстрований в Раді. Залишається тільки проголосувати його”, – зазначив Чурій.

За його словами, программа МВФ відкриє шлях до пов’язаного фінансування від Єврокомісії і Світового банку.

Перебуваючи під “парасолькою” міжнародних організацій Україна може з найменшими втратами пройти цей складний період, додав заступник глави НБУ.

24 березня повідомлялося, що Кабінет міністрів України вніс у Верховну Раду законопроект № 3260 “Про внесення змін в законодавчі акти України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності”. 

Законопроектом пропонується остаточно заборонити повернення націоналізованих банків колишнім власникам, заборонити повернення на ринок збанкрутілих банків, власники яких через суди домоглися скасування постанови Нацбанку про свою неплатоспроможність.

Ухвалення цього законопроекту — одна з ключових вимог Міжнародного валютного фонду, через невиконання якої Україна досі не отримала нову кредитну програму на 5,5 млрд дол.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close