Новини України

Нардеп від “Опозиційної платформи – За життя” Мороз про виступ Зеленського перед шахтарями: Я почув те ж, що декларує і наша партія – спочатку ми думаємо про людей

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Володимир Мороз прокоментував виступ президента Володимира Зеленського у вівторок в ході всеукраїнської наради працівників вугільної сфери, повідомляє NewsOne.

За його словами, позиція, висловлена главою держави, збігається з позицією партії “Опозиційна платформа – За життя”, а саме – недопущення закриття шахт без забезпечення гірників робочими місцями.

“Я почув конструктив. Конструктив в тому плані, що будуть вирішуватися якісь проблеми, що президент приїде на дану територію. Він буде сьогодні не з чуток, а сам бачити, як там живуть люди, і що значить закривати шахти. Ще, найголовніше, що я почув, те, що ми декларуємо, декларує наша партія – спочатку ми думаємо про людей, якщо, не дай Господь, закривається шахта, або якесь робоче місце, ми спочатку забезпечуємо людей робочими місцями, а потім тільки щось закриваємо”, – зазначив Мороз у коментарі.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close