Новини України

МВС обіцяє карати шахраїв, які виманюють гроші, прикриваючись допомогою евакуйованим у Нових Санжарах

Якщо поліція виявить факти шахрайських дій, відкриватиме кримінальні справи і починатиме переслідуванняМіністерство внутрішніх справ попередило, що каратиме людей, які шахрайським шляхом збиратимуть гроші, прикриваючись допомогою евакуйованим громадянам, розміщеним у Нових Санжарах. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає пресс-служба МВС.

“Зараз ми разом з поліцією починаємо відстежувати ресурси, які, можливо, з метою ввести в оману, збиратимуть матеріальну допомогу, закликаючи передавати її в Нові Санжари”, – сказав заступник міністра внутрішніх справ.

За його словами, якщо поліція виявить факти шахрайських дій, відкриватиме кримінальні справи і починатиме переслідування.

Геращенко зазначив, що Україна показала не найкращий приклад того, як потрібно ставитися до своїх співгромадян.

Нагадаємо, 20 лютого літак з евакуйованими з Ухані українцями приземлився в Харкові. Зазначалося, що знаходилося на борту здорові, симптомів підозри на коронавірус у них немає. У МВС підтвердили, що українців розмістили в медцентрі Нацгвардії у Полтавській області. У зв’язку з цим у Полтавській області почалися протести проти розміщення там українців з Ухані.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close