Новини України

Місце перебування незаконно ув’язненої в РФ кримчанки Довгополої невідомо, – Денісова

Омбудсмен звернулася до уповноваженого з прав людини в РФ Москалькової вжити заходів для підтвердження місця перебування ДовгополоїЗ початку лютого немає офіційного підтвердження, де саме на території РФ перебуває незаконно ув’язнена громадянка України Галина Довгопола. Про це написала уповноважений з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці в Facebook. 

“З початку лютого 2020 року немає офіційного підтвердження, де саме на території РФ перебуває незаконно ув’язнена громадянка України Галина Довгопола. Галину Довгополу 27 листопада 2019 року незаконно затримали силовики РФ на тимчасово окупованій території Криму, а згодом заарештували нібито за державну зраду. Останнє відоме місце тримання громадянки України – ФКУ СІЗО 2 ФСВП Росії в місті Москва”, – написала Людмила Денісова.

Омбудсмен звернулася до уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової вжити заходів для підтвердження місця перебування Галини Довгополої, а також перевірити дотримання прав, адже рідним та адвокатам досі не вдалося дізнатися про стан її здоров’я, забезпечення правовою і медичною допомогою.

Раніше вона заявляла, що український політв’язень Стогній повернувся до Києва.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close