Новини України

Медична реформа: як буде проходити трансформація охорони здоров’я

Медична реформа: як буде проходити трансформація охорони здоров’я

Трансформація охорони здоров’я, що розпочалася в Україні 2018 року та триватиме три роки, а у 2020 медична галузь повністю перейде на нову модель фінансування.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посилання на речника Міністерства охорони здоров’я Олександра Ябчанка.

Він зазначив, що з 2019 року трансформація відбуватиметься на рівні вторинної спеціалізованої допомоги. А з 2020 року розпочнеться реорганізація стаціонарної медичної допомоги.

Медична реформа: як буде проходити трансформація охорони здоров’я
Медична реформа проходитиме у три етапи 

Також він закликав місцеву владу закінчити процес автономізації закладів первинної меддопомоги.

Уся система переходить на електронну форму. Найголовніше не зупинятися. Сподіваємося, трансформація системи охорони здоров’я триватиме і у 2020 році Україна повністю перейде на нову модель фінансування медицини,
– сказав Ябчанка.

Він додоав, що наступного року розпочнеться кампанія “Безкоштовна діагностика”. Принцип цієї кампанії буде такий, як і на первинній медицині, тобот безкоштовоно.

Нагадаємо, на початку липня у МОЗ запропонували концепцію, яка передбачає новий підхід як до навчання нових лікарів, так і перехідного періоду для тих лікарів, які вже працюють.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
08.12.2018