Новини України

Мадуро заявив, що гуманітарна допомога надіслана Венесуелі “зіпсована і заражена”

Мадуро заявив, що гуманітарна допомога надіслана Венесуелі "зіпсована і заражена"

У інтерв’ю журналістам Ніколас Мадуро заявив, що гуманітарна допомога, яку світова спільнота направила венесуельському народу, складається з “прогнилих та заражених продуктів”.

У своєму інтерв’ю телеканалу Мадуро заявив, що надання Венесуелі гуманітарної допомоги є бажанням венесуельської опозиції, а також влади США принизити країну.

США заморозили понад 10 мільярдів доларів на наших рахунках за кордоном. По суті, нам не дозволяють імпортувати в країну ліки та харчі, бо шукають наші гроші на закордонних рахунках у всіх куточках світу, 
– сказав він.

Мадуро підтвердив заяву віце-президента республіки Делсі Родрігес, яка напередодні висловила думку, що метою доставки гуманітарної допомоги є отруєння населення Венесуели. 

Він також наголосив, що його країна співпрацює з ООН “для надання технічної і гуманітарної допомоги”, а також зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я для здійснення закупівель лікарських препаратів.

Лідер венесуельської опозиції та тимчасовий президент країни Хуан Гуайдо у вівторок, 12 лютого, повідомив, що гуманітарна допомога прибуде 23 лютого. У той же день виконавчий віце-президент Венесуели Делсі Родрігес заявила, що та не підходить Венесуелі і служить прикриттям для спроби вторгнення. На думку політика, мова йде про “забруднену і отруєну хімікатами їжу, яка є нічим іншим, як біологічною зброєю, щоб отруїти населення”.Що відбувається у Венесуелі?

  • Тисячі людей 23 січня 2019 року вийшли на протест із вимогою скинути диктатора Ніколаса Мадуро.
  • Лідер опозиції Хуан Гуайдо оголосив себе “тимчасовим президентом” країни, про підтримку опозиціонеру заявили чимало країн світу.
  • Диктатора Мадуро підтримують очільник Кремля Володимир Путін та президент Білорусі Олександр Лукашенко.
  • Правоохоронні органи підтвердили 24 каналу, що на підмогу Мадуро приїхали найманці “Вагнера”, у Росії все заперечують.
  • В ході протестів і сутичок із поліцією вже загинуло щонайменше 40 людей, затримали приблизно 900 активістів, серед них – 80 дітей.
  • 26 січня Франція та Іспанія заявили, що висувають ультиматум Мадуро: вони вимагають впродовж восьми днів оголосити вибори у Венесуелі.
  • 3 лютого Трамп заявив про можливість військового втручання у Венесуелу.
  • Згодом низка країн направила гуманітарну допомогу країні, проте диктатор Мадуро закрив кордони Венесуели.

До якого стану довів Венесуелу Мадуро?За шість років перебування Мадуро при владі національна валюта – болівар – девальвувала гігантськими темпами: наприкінці 2018 рівень інфляції сягнув 1 мільйона 300 тисяч відсотків. Жителі Венесуели потерпають від нестачі продуктів: у периферійних районах країни бідняки змушені їсти котів, собак та щурів. З країни виїхало майже три мільйони громадян, що більше, ніж 10% усього населення.Мадуро заявив, що гуманітарна допомога надіслана Венесуелі "зіпсована і заражена"

Гороскоп на 14 лютого для всіх знаків зодіаку

сьогодні

115
Джерело Телеканал новини «24»
14.02.2019

Схожі статті