Новини України

Лікарня “Феофанія” стала доступною для всіх громадян: Зеленський підписав указ

Кабмін і Державне управління справами протягом трьох місяців повинні вжити заходів щодо забезпечення доступності для громадян діагностики і лікування в “Феофанії”
Тепер всі громадяни України зможуть лікуватися в державній лікарні “Феофанія”, яка раніше була доступною лише для державних службовців України, депутатів або працівників дипломатичного корпусу іноземних держав. Відповідний указ №10/2020 підписав президент України Володимир Зеленський.

Цим документом президент розпорядився забезпечити доступність для громадян медичної допомоги, що надається клінічною лікарнею “Феофанія” Державного управління справами.

Кабінет Міністрів України, Державне управління справами протягом трьох місяців повинні вжити заходів щодо забезпечення доступності для громадян діагностики і лікування, медичної допомоги в клінічній лікарні “Феофанія”.

Указ набув чинності 14 січня, у день його публікації.

Клінічна лікарня “Феофанія” – медичний заклад, підпорядкований Державному управлінню справами. Як правило, в ньому проходять лікування і обстеження державні службовці України, працівники дипломатичного корпусу понад 130 іноземних держав і відповідальних міжнародних організацій, а також громадяни, у яких є особливі заслуги перед Україна в умовах мирного, надзвичайного та воєнного стану.

Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close