Новини України

Лікарі виявили хворобу в евакуйованої з Уханя, це не коронавірус

В іноземної громадянки виявили хронічну гастроентерологічну хворобуУ медцентрі у Нових Санжарах Полтавської обл. лікарі діагностували загострення хронічної гастроентерологічної хвороби у іноземної громадянки, евакуйованої з Уханя. Про це повідомляється на сторінці Міністерства охорони здоров’я України у Facebook.

Ввечері 22 лютого в обсерваторі жінка поскаржилася на біль у животі. Після огляду медичними працівниками було встановлено попередній діагноз. Після консультування медиків із спеціалізованим профільним обласним спеціалістом, до обсервації прибула екстрена допомога з фахівцями, які провели огляд пацієнта. Фахівцями проведено додаткове обстеження та діагностика, назначено лікування.

“Лікарі прибули із пересувним апаратом для проведення ультразвукової діагностики та з спеціальними контейнерами для забору проб. Полтавські медики спрацювали оперативно. Зайшли, здійснили медичний огляд та вийшли із приміщення обсерватора із дотриманням всіх протиепідемічних норм”, – зазначив заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Лікарі склали план лікування, призначили дієтичне меню та залишили на спостереження в обсервації. Зараз евакуйована почуває себе добре. Ніяких ознак гострих респіраторних захворювань немає.

Решта евакуйованих пасажирів, члени екіпажу та супроводжуючі особи почуваються добре. Вони також не мають жодних ознак гострих респіраторних захворювань.

Нагадаємо, 20 лютого до України повернувся літак з евакуйованими з Уханя українцями. Зазначалося, що на борту здорові люди, симптомів захворювання на коронавірус у них немає. У МВС підтвердили, що українців розмістять у медцентрі Нацгвардії у Полтавській області. У зв’язку з цим у Полтавській області почалися протести проти розміщення там українців з Уханя.

Спочатку евакуйовані прибули до аеропорту в Харкові, звідки їх доправили автобусами до Полтавської області. Ввечері автобуси з евакуйованими українцями в супроводі поліції приїхали до селища Нові Санжари. Автобуси закидали камінням місцеві жителі. Також вони розпалили багаття і намагалися заблокувати дорогу до санаторію.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close