Новини України

Кремль не запросив Зеленського на парад 9 травня

Російська Федерація не надіслала українському президенту Володимиру Зеленському офіційне запрошення на святкування 75-річчя перемоги у Другій світовій війні 9 травня 2020 року.

Про це повідомив Департамент доступу до публічної інформації Офісу Президента на запит “Української правди”.

Водночас в Офісі Президента ніяк не прокоментували нещодавню пропозицію депутата від партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадима Рабіновича. Він пропонував направити парламентську делегацію до Москви для участі у параді 9 травня.

Зауважимо, що у серпні 2019 року помічник Путіна Юрій Ушаков заявляв, що Кремль направить президенту України Володимиру Зеленському запрошення на святкування 75-річчя перемоги у Великій вітчизняній війні 9 травня 2020 року.

Що відомо про парад у Москві до 9 травня?Парад для святкування перемоги у Другій світовій у Москві відбувається кожного року.

Минулого 2019 року у Москві в параді до Дня перемоги участь взяли понад 13 тисяч військовослужбовців та колони військової техніки, а за всім дійством вже традиційно наглядали снайпери. Мала бути і авіація, однак погода не дозволила. Не обійшлось і без неоднозначних заяв очільника Кремля Володимира Путіна. Перед парадом він назвав Київ “стародавнім руським містом”.

Міфи про Велику Вітчизняну війну і 9 травня: дивіться відео

 

Джерело Телеканал новини «24»

Теги
Facebook
Close