Новини України

Красиві люди толерантніші до ЛГБТ і позашлюбного сексу

Красиві люди толерантніші до ЛГБТ і позашлюбного сексу

Дослідники стверджують, що у красивих людей більше шансів на секс, тому вони не засуджують інтимне життя оточуючих.

Про це йдеться в дослідженні вчених з Університету штату Айова (США).

Керівник роботи Роберт Урбатч зазначив, що коли спокусливі, але неоднозначні з моральної точки зору сценарії стають доступними, люди часто нехтують попередніми моральними принципами.

У дослідженні Урбатч спирався на дані переписів серед громадян США 1972 го і 2016 року. Особливість цих опитувань в тому, що інтерв’юери оцінювали зовнішню привабливість респондентів.

Красиві люди толерантніші до ЛГБТ і позашлюбного сексу
Красиві люди толерантні до геїв

Як з’ясувалося, красиві люди схильні підтримувати секс до шлюбу, секс і шлюби між людьми однієї статі, і право на аборт. В інших питаннях – таких, як легалізація марихуани або громадянську непокору – відповіді опитаних не виділялися на тлі їх менш симпатичних співвітчизників.

“Ці результати підтверджують гіпотезу про те, що чим більше ймовірно для людини будь-яке поведінка – а зовнішні дані зазвичай допомагають знайти партнера – тим менше моральна стигма навколо цієї поведінки”, – підкреслює дослідник.Цікаво, що у ставленні до зрад між привабливими учасниками опитування і людьми середньої зовнішності не виникло значного розриву.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
13.01.2019