Новини України

Коротких про закон про ринок землі: Влада повинна жити в реальності. Вони слуги народу, а не власники або диктатори України
Влада повинна жити в реальності. Вони слуги народу, а не власники або диктатори України. Таку думку висловив представник Національного корпусу Сергій Коротких.

“Влада – це не назавжди. Зараз просто ми своїми діями намагаємося показати свою позицію, щоб потім мати можливість відмотувати все це назад. По-перше, влада все-таки в певних моментах вже прогинається, що, безумовно, радує. Але як і раніше залишається головний лякає всіх фактор, це десять тис гектарів в одні руки”, – сказав він.

Сергій Коротких також відповів на питання, що має статися, щоб акція, яка зараз є безстроковою, припинилася.

“Хочеться або скасування цього закону, проведення референдуму і потім вже на основі результатів … створення нового закону і вже його введення в життя, або щоб вони з цього закону по максимуму прибрали речі, які дратують суспільство. Це насамперед, звичайно, десять тис гектарів в одні руки. Повторююсь, по всій Європі до 500. Тобто, хочеться – вони ж кажуть, новий уряд, що ми будемо жити, як у Європі, що це буде цивілізована країна”, – вважає він.

“З того, що чути з вулиці, вони на цьому тижні не буде розглядати цей закон. Тому ми не зовсім розуміємо, наскільки вони піддаються цього тиску, але піддаються. Просто не розуміємо його межі, наскільки вони живуть у реальності тієї, що вони все-таки слуги народу, а не власники, там, або диктатори України”, – резюмував Коротких.


112.ua

Раніше голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук заявив, що влада не має права відкривати ринок землі без всеукраїнського референдуму.

Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close