Новини України

Королева гумору. Перше інтерв‘ю акторів Дизель шоу про Марину Поплавську

Телеканал ICTV представив фільм Королева гумору, в якому розповідається про характер актриси Дизель Шоу Марини Поплавської.

Королева гумору. Перше інтерв‘ю акторів Дизель шоу про Марину Поплавську

У фільмі Королева гумору про Марину Поплавську розповіли колеги – Вікторія Булітко, Яна Глущенко, Єгор Крутоголов, Євген Сморигін, Євген Гашенко і Олександр Бережок, PR-директор Олена Сніткова, а також колеги з часів її участі у КВК.

Всі актори підтримували з Поплавською дружні і майже сімейні відносини.

Трагічна смерть актриси стала несподіванкою, у яку досі не можуть повірити ні колеги, ні тисячі її шанувальників.

Про дружбу

Найбільше з Мариною Поплавською дружила Вікторія Булітко. Актриса розповіла, що часто підвозила Поплавську на зйомки і вона навіть планувала пожити якийсь час в її будинку.

Королева гумору. Перше інтерв‘ю акторів Дизель шоу про Марину Поплавську

Поплавська була другом і для Яни Глущенко.

– Вона у мене така була подружка-подружка у той момент, взагалі, не як дорослий наставник, а подружка. І всякі секретики у нас були.

На початку створення Дизель Шоу, Марина Поплавська трималася завжди осторонь. Під час гастролей вона відмовлялася проводити час з акторами за спільними іграми або переглядами фільмів, але поступово вона переборола страх і повністю влилася в колектив.

Про характер

Всі актори Дизель Шоу охарактеризували Поплавську, як “тендітну маленьку дівчинку”. Багато хто вважав її вразливою і невпевненою в собі. Це пов’язано і з зовнішністю, і з самотністю. Родиною для Поплавської були глядачі та колеги.

– Ми помітили, що всередині цієї сильної, владної жінки сидить маленька дівчинка, яка дуже тендітна і вразлива, яка за своє життя надивилася, натерпілася і до людей була настороженою. Вона рідко кого-небудь пускала в зону свого комфорту і, якщо людина туди потрапляла, то вона почувала себе, як член сім’ї. Я був “синочка”, Бережок був зятек, Муля – донечка і так як вона називала нас за лаштунками, називала так в житті, – розповів Євген Гашенко.

Про акторство

І хоча Поплавська завжди грала в образах сильних і “бойових” жінок, вона була дуже делікатною людиною. Як її назвав колега Євген Сморигін “кришталевий танк”.

– Марина була найбільш тендітною з людей, яких я зустрічав. Це все, що на сцені – це її образ: нібито вона бой-баба, нібито вона ось така пробивна, зараз я як прийду все рознесу. А в душі це просто дівчинка, яка завжди сумнівалася в своїх здібностях, – сказав він.

Часто таланти Поплавської розкривалися випадково через її невпевненість у собі, а основні її образи були протилежні її характеру.

Королева гумору. Перше інтерв‘ю акторів Дизель шоу про Марину Поплавську

– Марина, вона завжди грала гарячих жінок. Таких важких морально, серйозних. Вона до нас так тяглася, і нам з нею легко було, тому що вона була дівчинкою, – розповіла Яна Глущенко.

Взяти участь у зйомках Дизель Шоу Поплавську запросив Єгор Крутоголов.

– Я подзвонив Марині. Як вона мені пізніше розповідала, досить у складний життєвий період, коли її батьки пішли. І як вона тоді сама говорила – просто провалювалася в якусь безодню. Їй було дуже важко. Вона каже: Ти не уявляєш, звідки ти мене витягнув своїм дзвінком, запропонувавши участь у Дизель шоу. Вона була згодна відразу тому, що чорна смуга у неї була настільки чорною, що вона побачила у цьому світло, проблиск, можливість вийти зі свого стану і знову вийти на сцену, – розповів Крутоголов.

Про ДТП

Фатальну ДТП, що забрала життя Марини Поплавської, неможливо стерти з пам’яті. Деякі актори крім фізичних травм отримали сильне психологічне потрясіння.

Глущенко зізналася, що згадує про аварію щодня.

– Насправді це дійсно дуже важка тема, тому що я мало того, що фізично, я дуже постраждала психологічно. Я займаюся з психоаналітиком, тому що з цим обсягом інформації, яка залишилася у мене в голові, я сама впоратися не можу. Я все пам’ятаю, сам момент аварії бачила. І намагаюся я переключитися, звичайно, але поки не виходить, – розповіла актриса.

Королева гумору. Перше інтерв‘ю акторів Дизель шоу про Марину Поплавську

Глущенко розповіла подробиці страшної аварії і про перші хвилини після неї.

– Від повороту хитнуло автобус. Я прокинулася за кілька секунд. Я побачила , як розбивається лобове скло. Я не знала, де це сталося, я вже потім почула, що ми під Києвом. І всі почали там говорити: “Де Марина, де Марина?”

Ми завжди, коли їхали по Житомирській трасі, вона завжди виходила в Житомирі, якщо у нас були вихідні. І тому була якась надія на те, що Марішка вийшла. А вона не вийшла.

У нас у всіх фізичні переломи, біль у всіх фізична, а ніхто навіть не кричав. Це не те що була якась моя чисто психологічна реакція на все. Ну дійсно ніхто не кричав, не було паніки, якось всі дуже швидко зібралися.

Виходить, з нас там троє лежачих було, а всі інші могли ходити. І хлопці, які могли ходити, почали намагатися якось вийти з автобуса. Потім приїхала швидка, сказали, що з Мариною це сталося, – розповіла Глущенко.

 Про майбутнє

Актори проходять реабілітацію після трагічної ДТП і будують плани на майбутнє.

Королева гумору. Перше інтерв‘ю акторів Дизель шоу про Марину Поплавську

Марина Поплавська мріяла, що Дизель шоу відзначатиме і 20-річний юбілей, розповідає Яна Глущенко.

– Я поки не знаю, як далі зможу приїжджати в офіс, репетирувати і виходити на сцену. Я ще не розумію. Я знаю, ми це робитимемо, тому що ми не можемо кинути своїх глядачів і зрадити тим самим Марину, тому що Марина завжди говорила: “Ось я хочу відзначити 20-річчя Дизель Шоу”. Вона завжди це говорила, називала саме цю цифру, – говорить Глущенко.

Єгор Крутоголов впевнений, що Дизель Шоу буде жити і далі гастролювати.

– Ми спочатку прийняли рішення, що ми не маємо права зупинятися з багатьох причин: в першу чергу ми впевнені всі, що Марина не дозволила б цього зробити тому, що вона дуже любила наше шоу і нашу родину, і дуже б хотіла, щоб не дивлячись ні на що, щоб це тривало, – сказав він.

Олександр Бережок сказав, що Дизель Шоу не повинні шукати більше схожу на Марину людину.

– Моя думка особиста, що в цьому шоу не повинно бути більше такої людини, як Марина. Не повинно. Ми не повинні знайти ще якусь повненьку дівчинку, хорошу актрису або суперхорошу актрису. Ні! Не буде вже номерів з тещею і зятем. Не повинно їх бути вже тому, що це її була ніша. Це її історія, – сказав він.

Всі колеги Поплавської розповіли, що актриса часто їм сниться. Деякі сни запам’ятовуються. Глущенко актриса снилася тричі.

Королева гумору. Перше інтерв‘ю акторів Дизель шоу про Марину Поплавську

Єгор Крутоголов розповів, що Поплавська навіть наснилася його мамі.

– Вона снилася моїй мамі на другий день, де вона з’явилася у всьому гарному, майже як з нашого промо-ролика про богів. І вона просила маму мою передати нам, її дружкам, величезне гроно винограду, – розповів він.

Всі актори Дизель Шоу відзначили, що будуть і далі розвивати програму в пам’ять про Поплавську.

– Я б їй сказав: “Не хвилюйся. Справа, яку ми почали разом, триватиме. Про тебе не забудуть. Ми будемо робити це не тільки для себе, не тільки для глядачів, але і з доброю пам’яттю про тебе, – підсумував Крутоголов.

Нагадаємо, актриса гумористичного проекту Дизель Шоу Марина Поплавська загинула у ДТП під Києвом вранці 20 жовтня. Водій автобуса з акторами не впорався з керуванням і зіткнувся з вантажівкою.

Джерело ФАКТИ. ICTV
07.12.2018