Новини України

Комітет щодо питань Донбасу в Раді просто необхідний, – експерт

Комітет щодо питань Донбасу в Раді просто необхідний, - експерт

Джерело: 112.ua

Комітет щодо питань Донбасу в Раді просто необхідний, також необхідна розробка нормативної бази, яка б наближала до врегулювання ситуації на Донбасі. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив соціолог Павло Кутуєв.

“Тут зрозуміло, що краще щось, ніж нічого, але я дійсно підтримую ідею створення окремого спеціалізованого комітету ВР, який би займався саме питаннями реінтеграції Донбасу. Тому що це надзвичайно складне комплексне питання, і тут потрібен публічний дискурс щодо всієї цієї проблематики, а також, звичайно, розробка нормативної бази, яка б наближала до врегулювання цього конфлікту, тому таки комітет не те, що є зайвим, а просто необхідним”, – сказав він.

Нагадаємо, “Опозиційна платформа – За життя” внесла пропозиції про створення у Верховній Раді IX скликання 23 комітетів і 1 комісії з питань приватизації.

Також Опозиційна платформа – За життя” виступає за створення у Верховній Раді ІХ скликання профільного комітету з питань комплексного вирішення проблем Донецької і Луганської областей.

Джерело: www.112.ua

Схожі статті