Новини України

Київські “кіоскери” пробралися до списку “Слуги народу” і вже починають “качати” права

Київські "кіоскери" пробралися до списку "Слуги народу" і вже починають "качати" права

Роман Солодкий, партнер 52-го номера у списку “Слуги народу” Артема Культенка по бізнесу, пов’язаному з київськими МАФами, організовує пікет під стінами Адміністрації Президента.

У заяві київських МАФовиків йдеться про те, що акція планується на 13 червня 2019 року біля Адміністрації президента України.

Заявлена кількість – близько 500 учасників. Метою акції є “привернення уваги президента до проблем малого та середнього бізнесу у Києві, що створюються столичною владою та передача відповідного письмового звернення до Зеленського з проханням особистої зустрічі з ініціативною групою”.

Організатором пікету є ГО “Громадянський корпус”, президентом якої є Роман Солодкий. Раніше “Громадянський корпус” заявив про підтримку Артема Культенка, який потрапив до списку партії “Слуга Народу” під 52-м номером.

Культенко разом із Солодким і Сергієм Корнієвським є співзасновниками ще однієї громадської організації – “Спілки інвесторів транспортної інфраструктури міста Києва” (ГО “СІТІ М.КИЄВА”). Ця організація мала активну позицію щодо МАФів і паркувальних майданчиків.

Сам Солодкий – дуже неоднозначна фігура. Його називають “королем незаконних МАФів”. Свого часу він був дуже активним членом “Партії регіонів” та неодноразово з’являвся на світлинах з проросійською символікою – георгіївською стрічкою.

Київські "кіоскери" пробралися до списку "Слуги народу" і вже починають "качати" права

До списку партії “Слуга народу” потрапила ще одна людина, пов’язана з ринком столичних МАФів та Артемом Культенком. Це 22-й номер у списку Андрій Холодов.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, на Холодова зареєстровано ТОВ “Флорентіно” (ЄДРПОУ 39746328), що спеціалізується на “мобільному харчуванні”. Як ФОП Холодов до 10 червня працював у сфері “консультування з питань комерційної діяльності й керування”.

Київські "кіоскери" пробралися до списку "Слуги народу" і вже починають "качати" права

На дружину Холодова Шаховську зареєстровано кілька підприємств із видами діяльності, пов’язаними з утриманням МАФів, а саме:

ТОВ “Юкрейн Ріал Естейт”, керівник підприємства – Максим Холодов, брат Андрія Холодова. На нього зареєстровано ще кілька підприємств із такими самими КВЕДами: “гуртова торгівля іншими непродовольчими товарами споживчого призначення”, “надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна”;

ТОВ “Хед Менеджмент Компані” та ТОВ “Табак Індастріал ЛТД”.

Варто відзначити, що за даними YouControl, 10 червня, саме після партійного з’їзду “Слуги народу”, ФОП Холодов був закритий.

Джерело Телеканал новини «24»
12.06.2019

Схожі статті