Новини України

Київрада ввела 50% пільги на оренду для малого і средного бізнесу на період карантину

Пільги для київського бізнесу діятимуть до 31 липняДепутати Київради проголосували за надання 50-відсоткових пільг для малого і середнього бізнесу на оренду комунального майна на період карантину, запровадженого у зв’язку з коронавірусом. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, якому належала ця ініціатива, повідомляє прес-служба Київміськдержадміністрації.

“Ми обіцяли і знайшли механізм, як зменшити фінансове навантаження на малий і середній бізнес, який працює в столиці. І який сьогодні найбільш вразливий у такий складний і для міста, і для країни час. Поки невідомо, коли завершаться обмежувальні заходи, і підприємці зможуть повернутися до звичного ритму роботи. І чи будуть завершені обмеження після 24 квітня. Поки про це рано говорити” , – сказав Віталій Кличко.

Зазначені пільги для бізнесу діятимуть до 31 липня. У разі неможливості використання об’єкта влада Києва вирішила тимчасово звільнити орендарів комунального майна від оплати за договорами оренди. Фактично підприємці платитимуть символічну 1 гривню.

У Києві сьогодні майже 900 тис. квадратних метрів нежитлових приміщень комунального майна здаються в оренду. І більшу частину орендує малий і середній бізнес – це близько 6 тис. суб’єктів підприємницької діяльності.

 

 

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close