Новини України

Кабмін звільнив глав Держспецзв’язку, агентства з управління Чорнобильською зоною та інших чиновників

Було здійснено два призначення: Абрамовський Роман і Рябчин Олексій стали заступниками міністра енергетики та захисту навколишнього середовища
Уряд на своєму засіданні 12 жовтня ухвалив рішення звільнити з посади топ-чиновників низки державних органів і служб. Про це повідомляє пресс-служба Кабміну.

Зокрема, Кабмін вирішив звільнити Євдоченко Леоніда з посади голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, а Петрука Віталія – з посади голови Державного агентства з управління зоною відчуження.

Крім того, своїх посад позбулися Яковлєв Ігор, який працював першим заступником голови Державної екологічної інспекції, а також Кравченко Андрій, який обіймав посаду заступника голови Державного агентства рибного господарства.

Також раніше повідомлялося, що цього дня уряд на закритому засіданні, за пропозицією міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької, звільнив державного секретаря Моз Артема Янчука і замість нього призначив Інну Солодку.

Разом з тим, був оголошений конкурс на вакантні посади голів Державного агентства з управління зоною відчуження та Державної регуляторної служби.

Було здіснено два призначення: Абрамовський Роман і Рябчин Олексій стали заступниками міністра енергетики та захисту навколишнього середовища.

Нагадаємо, сьогодні, 25 вересня, на засідання Кабміну уряд звільнив низку керівників державних структур – Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ), Державної служби геології та надр, Державного агентства лісових ресурсів, Державної архівної служби України, Національного агентства України з питань державної служби, державного агентства резерву, Державного агентства з питань електронного урядування, Укртрансбезпеки, Фонду державного майна, Укравтодору та Нацполіції.

За словами прем’єра Олексія Гончарука, це була лише “перша хвиля” масового перезавантаження урядової команди.

Джерело: www.112.ua

Схожі статті

Close