Новини України

Кабмін замовив приватній фірмі підготовку звіту про свою роботу за 84 тис. грн

Підрядником стала фірма “Магонова і партнери”Кабінет Міністрів витратив 84 тис. гривень на підготовку та презентацію звіту про свою роботу за 2019 рік. Про це свідчать дані в системі публічних закупівель ProZorro.

Згідно з даними, господарсько-фінансовий департамент секретаріату Кабінету Міністрів замовив послуги з підготовки та публічної презентації звіту про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів приватній фірмі “Магонова і партнери”.Так, послуги графічного дизайну обійшлися в 36 тис. гривень, комунікація з міністерствами (збір даних) – 24 тис. гривень, підготовка тез – 18 тис. гривень, редагування текстів – 6 тис. гривень.

“Над презентацією офіс працював цілодобово. Звірка була о 1:00, 3:00, 5:00, 7:00 і далі по робочому дню. І це ох вже повірте не один день. … Тому офіційно заявляю, що ми зробили презентацію круту. Команда, як завжди, спрацювала на 200%”, – так прокоментувала виконану роботу власник фірми-підрядника Magonova & Partners Анастасія Магонова на своїй сторінці в Facebook. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України оприлюднив звіт про свою діяльність за 2019 рік. Звіт опубліковано на урядовому порталі. 

У звіті зазначено, що уряд за багатьма напрямами тільки закладає основу подальших реформ.

Нинішній Кабмін приписує собі заслуги в забезпеченні доступності ліків, підвищенні якості освіти і захисті дітей-сиріт.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close