Новини України

Кабмін виділив 1 мільярд гривень на виплату зарплат шахтарям

На засіданні Уряду в суботу, 12 жовтня, кабмін схвалив зміни до державного бюджету, якими виділив фінансування у розмірі 1 мільярд гривень для виплати заробітної плати шахтарям.

Внесені Урядом зміни будуть запропоновані до розгляду Верховної Ради з проханням їх розглянути і підтримати якомога швидше, повідомляє Урядовий портал.

Профспілка працівників вугільної промисловості України зазначає, що станом на 11 жовтня 2019 року заборгованість по заробітній платі на державних вугледобувних підприємствах складає 1,2 мільярда гривень.

У профспілці наголосили, що працівники низки підприємств ініціювали протестні акції. Трудові шахтарські колективи вимагають від уряду, Верховної Ради, Міністерства фінансів і профільного Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища прийняття невідкладних заходів щодо вирішення боргової проблеми.

Що відомо про протести шахтарів? На Донеччині перекривали трасу Покровськ–Костянтинівка. У такий спосіб гірники шахти Капітальна вимагали підвищити їм зарплату і виплатити всі борги. А також налагодити стабільну роботу підприємства.

На засіданні Уряду у середу, 9 жовтня, було оголошено про намір внести до державного бюджету проєкт змін для того, аби вчасно розрахуватися з шахтарями.

Джерело Телеканал новини «24»

Схожі статті

Close