Новини України

Ізраїль ввів жорсткі заходи через ризик COVID-19: близько 200 осіб ізольовані, в’їзд з низки країн заборонений, але вибори скасовувати не будуть

Заборонено в’їзд іноземцям, які були в Китаї, Гонконгу, Макао, Таїланді, Сінгапурі, Південній Кореї і Японії за останні 14 днівІзраїль ввів найжорсткіші заходи у зв’язку із ризиком поширення коронавіруса COVID-19, заборонивши в’їзд іноземцям, які були в Китаї, Гонконгу, Макао, Таїланді, Сінгапурі, Південній Кореї і Японії за останні 14 днів. Про це повідомляє Times of Israel.

Міністр охорони здоров’я Яаков Ліцман розглядає можливість введення карантину для мандрівників, які повертаються з Італії і Австралії, де зафіксовані спалахи коронавіруса.

Крім того, муніципалітет Тель-Авіва заявив, що у відповідності з інструкціями міністерства охорони здоров’я він не дозволить спортсменам з-за кордону брати участь у міському марафоні в п’ятницю у зв’язку з побоюваннями щодо спалаху коронавіруса.

За даними видання, близько 200 ізраїльських студентів і викладачів отримали наказ самостійно організувати собі карантин після вступу в контакт з групою південнокорейських громадян, потенційно заражених коронавірусом.

Як повідомлялося, понад 600 громадян Південної Кореї залишили Ізраїль, після того, як не могли ніде знайти собі місце для розміщення – жоден готель не погодилася їх приймати. Після повернення в Сеул у 29 паломників був виявлений коронавірус.

В суботу міністерство освіти Ізраїлю наказало залишатися в ізоляції вдома студентам з Афули, Хайфи і Беер-Шеви, які перебували в туристичних місцях в той час, коли їх відвідували південнокорейці.

Разом з тим, прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху заявив в понеділок, що не бачить причин відкладати майбутні загальнонаціональні вибори через побоювання з приводу спалаху смертельного коронавіруса, повідомляє Times of Israel.

На наступному тижні, 2 березня ізраїльтяни вирушать на вибори Кнесету, які проводитимуться вже третій раз за рік.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close