Новини України

Ігор Ніколаєв госпіталізований з підозрою на коронавірус, – ЗМІ

60-річний естрадний співак Ігор Ніколаєв перебуває у спеціалізованій лікарні у селищі Комунарка. Він здав тест на коронавірус, результати якого будуть відомі за три дні.

Російський співак та композитор був змушений звернутися до медиків з підозрою на коронавірус, як повідомляє видання Lenta.ru. Сьогодні, 26 березня, у Ігоря Ніколаєва взяли всі необхідні аналізи, результати яких будуть відомі лише за три дні. 

Відомо, що медичний заклад у селищі Комунарка неподалік Москви нині спеціалізується на діагностуванні вірусу Covid-19. Днями туди звернувся ще один іменитий артист Лев Лещенко. Його тест на коронавірус показав позитивний результат, а недуга спровокувала двостороннє запалення легень. 

Нині невідомо, де Ігор Ніколаєв міг підхопити недугу. Три дні тому у своєму інстаграмі він опублікував допис, яким оголосив, що перебуває в самоізоляції та дотримується карантинного режиму: “Картинка з минулого, докарантинного життя: гра в чотири руки з Реєм Чарльзом в парку Монтре. Чи було це? А головне, чи буде ще? Всім здоров’я! Бережіть одне одного!”

 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Игорь Николаев/Igor Nikolaev (@igor_nikolaev_music)

 


Джерело Телеканал новини «24»
2020-03-26 21:14:00

Теги
Facebook
Close