Новини України

Голова Держдуми Володін: Рішення Зеленського спростити видачу паспортів росіянам пов’язане із політикою США і Великої Британії

Вашингтон та Лондон не бажають більше надавати росіянам політичний притулок, тому їх будуть відправляти до України

Джерело: 112.ua

Голова Держдуми Володін: Рішення Зеленського спростити видачу паспортів росіянам пов'язане із політикою США і Великої Британії

Рішення президента України Володимира Зеленського спростити отримання громадянства росіянам пов’язане із політикою США і Великої Юританії, які не бажають надавати росіянам політичний притулок. Таку думку висловив секретар генради “Єдиної Росії”, голова Державної Думи В’ячеслав Володін, повідомляє прес-служба російського парламенту.

Новини за темою: З початку року за указом президента 841 особа отримала громадянство України

“…заява президента України Зеленського свідчить не про бажання України надавати політичний притулок громадянам Росії, а про рішення США і Великої Британії обмежити або припинити надавати його росіянам”, – заявив глава Госудмы.

Новини за темою: В Офісі Зеленського заявили про розробку в Україні онлайн-громадянства

Він переконаний, що за рішенням Зеленського спростити отримання громадянства для політично небажаних росіян стоїть Державний департамент США.

“США і Великій Британії стали не потрібні у себе прохачі притулку з Росії. Утримувати їх витратно…Це все стало підставою для того, щоб тих, хто просить політичний притулок, відправляти до України”, — сказав він.

Також голова Державної Думи назвав рішення Зеленського про надання громадянства для росіян популізмом, адже люди масово виїжджають з України в пошуках роботи. Приміром, в Росії працюють до 3 мільйонів українців, майже кожен 8-ий мешканець України працює за її межами, зазначив Володін.

“Тих, хто порушив закон Російської Федерації, вкрав і хоче уникнути покарання і отримати політичне прикриття у вигляді притулку, будуть замість США і Великої Британії відправляти до України, де на них чекає незавидна доля, з відмовою від рідної мови і віри, сіянням розбрату і створенням напруги між нашими країнами”, — сказав російський політик.

13 серпня повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський спростив процедуру отримання громадянства України для іноземців та осіб без громадянства, які захищали країну, і для громадян Росії, які зазнали політичних переслідувань.

Джерело: www.112.ua

Схожі статті