Новини України

Голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна: Я дізналася про своє звільнення з Facebook

Голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна: Я дізналася про своє звільнення з Facebook

Голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна дізналася про своє звільнення з Facebook. На її думку, це пов’язано з тим, що активність ГРС заважала уряду. Про це вона заявила в коментарі “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

Ну, по-перше, я сьогодні перебуваю в Житомирі, на семінарі, який заздалегідь планувався, і дізналася про своє звільнення, власне, з Facebook міністра. Ніяких розмов зі мною заздалегідь проведено не було, жодної інформації про підготовку документів на звільнення не було. Тобто, для мене це була така ж новина, як для всіх інших. Але, як людина, яка вміє прогнозувати, я не можу сказати, що це було такою вже несподіванкою. Тобто я не знала, коли це відбудеться, але це було зрозуміло”, – розповіла Ляпіна.

“Наша Державна регуляторна служба з першої хвилини існування цього Кабміну, власне, мала таку функцію, як годиться: ми повідомляли про погрози і про прогноз впливу багатьох рішень, зокрема, тих проектів законів, які вводять, там касові апарати тотально для всіх ФОП, кешбек, проекту закону 1210, яким фактично вводиться повна безвідповідальність і тотальна дискреція рішень податкової служби і фактично коригується підхід документального оформлення … оціночних суджень податківців. Ми це все описали, аналітично виклали, і направляли листи як ВР, так, безумовно, в першу чергу на уряд, міністрам, і так далі. Ну, очевидно, ця наша активність була оцінена належним чином, тобто, дуже заважала уряду. Ну, і ми так само дали негативний відгук про проект закону про ринок землі, знову-таки, аналітично визначили ті ризики, які можуть виникнути у зв’язку із запровадженням ринку землі саме в запропонованому вигляді. Тому, очевидно, що такі підходи не були сприйняті урядом”, – зазначила вона.

Також Ляпіна пояснила свою позицію про те, що висловлювання міністра економіки України відлякує інвесторів і підприємців.

“Я хочу нагадати, що я коментувала в цей момент записи – не мої, звичайно, – записи якихось тренінгів пана міністра, які він проводив ще до того, як став міністром, в яких він заявляв про те, що не цікавиться Україною, не знає економіку і так далі. Власне, я прокоментувала, що коли інвестор або підприємець слухає подібні записи, – це відлякує його від розвитку діяльності в Україні. Дотримуюся цієї позиції”, – підсумувала Ляпіна.

Джерело: www.112.ua

Схожі статті

Close