Новини України

Електричний “харлей”, автомобіль на ходулях, безрамкові ноутбуки: Чим запам’яталася виставка CES 2019

Електричний “харлей”, автомобіль на ходулях, безрамкові ноутбуки: Чим запам’яталася виставка CES 2019

Днями в Лас-Вегасі завершилася найбільша виставка споживчої електроніки CES 2019. І хоча на таких заходах не показують нових “айфонів” і взагалі рідко коли анонсують найбільш популярні гаджети, саме CES дозволяє побачити той напрям, в якому нас будуть дивувати технології найближчим часом.

В 2019 році Consumer Electronics Show запам’яталася повсюдним поширенням інтелектуальних помічників (вони проникли навіть в унітази і ванні кімнати!), новими віяннями в дизайні електроніки і невеликими, але революційними змінами у звичних ґаджетах на зразок ноутбуків, моніторів, телевізорів і так далі.

Зображення за межею фантастики

Останнім часом виробникам ноутбуків, моніторів і телевізорів нелегко – технології в цій сфері розвиваються недостатньо цікаво для того, щоб споживач охоче розкривав гаманець, а продавати хочеться і треба. Пристрої поступово обростали більш продуктивною начинкою, поліпшеними дисплеями, худли, гнулися, нарощували піксельну щільність. Але все ще були недостатньо цікавими, щоб говорити про ренесанс.

На CES 2019 було представлено відразу кілька трендів у сфері екранів.

Жадібність фраєра згубила: Чому Apple залишилася без 5G в “айфонах” в 2019 році

У когось трохи краще акумулятор, у когось – камера, але різниця – в деталях. Про телевізорах і ноутбуках і цього сказати не можна. Виробники намагалися хоч якось виділити преміальні моделі. Тонше, легше, в інших кольорах. Але це не мало нічого спільного з різноманіттям видів років 10 тому. І це не стосувалося масових пристроїв.

Нарешті, схоже, інтерес виробників до дизайну знову має місце. Так, на CES 2019 з погляду дизайну виявилися цікаві новинки у Samsung – недорогі моделі в ретро-корпусі Notebook Flash у різних кольорах із різною стилізацією матеріалів.

З відкритих джерел

Google, показуючи, як можна використовувати Assistant вдома, не витрачаючись на дорогі ґаджети, показала міні-екран (вище про нього вже згадувалося). LG ж помістила гнучкий телевізор в “тумбу”.

Не час для 5G

Масовий розвиток 5G – нового стандарту зв’язку, який буде необхідний для інтернету речей – має розпочатися в 2020 році. Однак оператори у багатьох розвинених країнах вже починають роботу над розгортанням нових мереж, всі більш-менш серйозні виробники смартфонів повинні випустити свої 5G-моделі вже в цьому році.

Але за словами очевидців, на CES 2019 все ще не було відчуття, що технологія готова до розвитку. Все ті ж надихаючі промови і так само мало пристроїв, конкретної інформації і планів з боку бізнесу. Більше того, схоже, що ані оператори, ані бізнес поки не знають, як монетизувати нові можливості. Виробники автомобілів – ті, хто працюють над автопілотами і підключеними авто, – стверджують, що 5G необхідний для запуску безпілотників на дороги. Але знову-таки, це станеться не так скоро.Джерело: 112.ua
14.02.2019

Схожі статті