Новини України

Дружина Кожари зізналася у випадковому вбивстві Старицького, – захист ексміністра

Ексміністра закордонних справ України Леоніда Кожару підозрюють у вбивстві медіа-менеджера Сергія Старицького. Втім під час судового засідання захист ексміністра заявив, що дружина Кожари зізналася у випадковому вбивстві.

Захисники повідомили, що відповідну заяву дружина ексміністра Марина Козерод подала правоохоронним органам 25 березня, заявив адвокат Кожари під час засідання.

Вбивство ексголови Сергія Старицького буцімто трапилося випадково, а Козерод уже зверталася до правоохоронців з проханням долучити її до проведення слідчих дій.

Адвокати спростовують версію конфлікту. За їхніми словами, у момент вбивства сам Кожара перебував на іншому поверсі будинку.

Марина Козерод побачила у руках Старицького пістолет. Коли жінка спробувала відібрати зброю, та вистрелила.

Вчора вона написала заяву-зізнання про вчинення кримінального правопорушення. Це казус, який трапився у ту ніч,
– заявив адвокат.

Водночас він наголосив, що Марину Козерод навіть не долучали до цілої низки експертиз, які проводили щодо Кожари. Прокурори ж підкреслили, що поки не отримували заяви Козерод, але з почутого зробили висновок, що це лише ствердження, що вона була свідком злочину, а не зізнання у його скоєнні.

Смерть Сергія Старицького: коротко

  • 21 лютого Сергія Старицького знайшли мертвим у селі Чайки Київської області у будинку Леоніда Кожари – колишнього міністра закордонних справ України. Спершу підозрювали самогубство.
  • 22 лютого поліція перекваліфікувала справу на умисне вбивство. Мовляв, правоохоронці отримали дані, що дають підстави вважати, буцім Старицький не міг покінчити з життям самогубством.
  • Рідні та друзі покійного одразу ж почали заявляти: у Старицького не було підстав накладати на себе руки.
  • 25 березня поліція затримала Леоніда Кожару. Він є головним підозрюваним у вбивстві.

Джерело Телеканал новини «24»
2020-03-26 17:17:00

Теги
Facebook
Close