Новини України

До Києва з Нью-Йорка вилетів літак з 354 евакуйованими українцями на борту

Перевірка пасажирів на симптоми коронавіруса в аеропорту Нью-Йорка не здійснюваласяЗ Нью-Йорка вилетів перший з двох спецрейсів з українцями, які не змогли повернутися на батьківщину до 16 березня. Про це повідомляє “Голос Америки” у Twitter.


“Хтось не приїхав на цей рейс, але була невелика черга – близько десяти чоловік, які очікували, що такі місця з’являться. Їх зареєстрували, тому літак полетів повним – 354 громадянина України на борту”, – розповів посол України в США Володимир Єльченко Укрінформу“.

За його словами, перевірка пасажирів на симптоми коронавіруса в аеропорту Нью-Йорка не здійснювалася. Її проведуть вже при посадці в “Борисполі”.

Єльченко зазначив, що всі пасажири після прибуття до України повинні пройти 14-денний карантин самостійно.

Посольство України у Вашингтоні разом з генеральним консульством в Нью-Йорку та постійним представництвом України при ООН передали на борт скриню з приблизно 400 медичними масками, які вдалося знайти через прямих постачальників – незважаючи на певний їх дефіцит в США. Пассажири отримають відповідний комплект після посадки, щоб захиститися під час переїзду додому.

 

 


Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close