Новини України

До кінця дня температурний скринінг розпочнеться в усіх пунктах пропуску між Україною та Угорщиною

У пункті пропуску “Тиса” ці заходи введені з 8 ранкуУ вівторок, 25 лютого, до кінця дня на всіх пунктах пропуску між Україною та Угорщиною громадянам, що прибувають, замірятимуть температуру. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України на своїй сторінці у Facebook.

“Відсьогодні в пункті пропуску “Тиса” здійснюється температурний скринінг громадян, які перетинають кордон. До кінця дня такі заходи розпочнуться у всіх пунктах пропуску українсько-угорської ділянки кордону”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що такі заходи необхідні аби мінімізувати можливість потрапляння в Україну коронавірусу пневмонії, який швидко розповсюджується у Італії.

Як повідомляє кореспондент “112 Україна”, особливого ажіотажу чи паніки на прикордонному пункті “Тиса” сьогодні немає. Крім того, невдоволення серед водіїв та пасажирів, яким доводиться проходити температурний контроль, також немає.

Зі слів прикордонників, за останню добу пропустили близько 3,2 тис людей. Це середній показник в цьому пункті. Зазначається, що особливого ажіотажу прикордонники очікують у неділю – саме тоді більшість туристів повертається з Італії.

Нагадаємо, що сьогодні о 8 ранку на кордоні між Україною та Угорщиною розпочали температурний скринінг.

Раніше, 24 лютого, Міністерство охорони здоров’я ухвалило рішення почати температурний скринінг на українських прикордонних постах, куди прибувають пасажири з Італії.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close