Новини України

Держбюджет-2020 може змінитись внаслідок пропозицій депутатів і перегляду макропрогнозу, – Маркарова

За словами очільниці міністерства фінансів, у разі зміни макропрогнозу у законопроект про державний бюджет будуть внесені й інші зміни

Джерело: 112.ua

Держбюджет-2020 може змінитись внаслідок пропозицій депутатів і перегляду макропрогнозу, - Маркарова

Законопроект про державний бюджет на 2020 рік може змінитися внаслідок пропозицій народних депутатів та ймовірного перегляду макропрогнозу. Про це розповіла міністр фінансів України Оксана Маркарова у середу у кулуарах парламенту, трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

У відповідь на питання, як за її думкою зміниться проект бюджету на наступний рік, міністр фінансів сказала: “Є дві категорії змін, які будуть у цьому бюджеті. Перше, це пропозицій народних депутатів, які ляжуть в основу бюджетних висновків, і коли ці бюджетні висновки будуть проголосовані, бюджет повернеться Кабінету міністрів на доопрацювання”.

За її словами, друга категорія змін пов’язана зі змінами макропрогнозу.

“Цей Бюджетний кодекс дозволяє, можна навіть сказати передбачає, перегляд макропрогнозу між першим і другим читанням. Цим буде займатися Міністерство економічного розвитку, яке подає його до Кабінету міністрів. Якщо макропрогноз буде переглянутий між двома читаннями, відповідно це змінить доходи, і ці зміни можуть потягнути за собою додаткові зміни, які ми будемо обговорювати з народними депутатами”, – зазначила Оксана Маркарова.

Новини за темою: Холодний душ для прихильників Зеленського: Які висновки можна зробити з проекту держбюджету на 2020 рік

Нагадаємо, проект бюджету на 2020 рік № 2000 внесли до Верховної Ради 15 вересня. Проект держбюджету на 2020 рік передбачає збільшення мінімальної зарплати до 4 723 гривень.

Як повідомлялося раніше, міністр фінансів Оксана Маркарова 20 вересня представить проект бюджету у парламенті.

Джерело: www.112.ua

Схожі статті

Facebook
Close