Новини України

Блогер опублікував в мережі відео небезпечною для життя газобалонної установкиБлогер Кирило Сазонов опублікував на своїй сторінці в Facebook відео газобалонного обладнання, встановленого без дотримань правил безпеки та технічних стандартів.

за Причиною публікації стала зустріч установників ГБО, яку організувала Українська газомоторная асоціація. Її учасники зійшлися на тому, що необхідно скасувати сертифікацію газобалонного обладнання, так як, це, за їхніми словами, безглуздо.

“Приголомшливі новини. Українська газомоторная асоціація організувала зустріч основних імпортерів і дистриб’юторів ГБО. Здорово. Мені тільки не зовсім зрозуміло – а хто це? У мого товариша газова заправка, маса головного болю з нею, але він взагалі не знає, хто ці люди. Я питав – не знає. Дорогі друзі, а ви хто? І чому раптом вирішуєте за всіх? Я теж за максимальне спрощення всіх процедур, але ви не боїтеся, що без правильної сертифікації ми отримаємо вибухи таких систем? Я боюся. Газове обладнання без контролю – ви серйозно?! Я боюся, що ось така машина вибухне поруч зі мною на світлофорі. Або з ким-небудь іншим. Може, ну його?” – написав Кирило Сазонов.

На питання, “чому як якась незрозуміла організація може вирішувати за всіх водіїв України”, УГА відповіла, але іншим людям і в коментарях до свого посту – “водіїв ми не обговорюємо”.

У свою чергу блогер Олександр Аронець написав, що “ринок повинен думати не лише про власні прибутки, а й про безпеку людей”. А журналіст Сергій Іванов заявив, що установників застарілого та несправного ГБО більше цікавить вигода, ніж безпека людей.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close