Новини України

Безпілотні авто будуть підлаштовуватися під настрій пасажирів завдяки технології від Kia Motors

Безпілотні автомобілі зможуть вгадувати та підлаштовуватися під настрій водія. Принаймні у це вірить і над цим працює корейський автовиробник Kia Motors.

У процесі своєї еволюції автомобілі стали швидшими, безпечнішими, максимально комфортними та наділені власним інтелектом. І не далекий той час, коли вони підлаштовуватимуться під настрій водія.

R.E.A.D. – англійська абревіатура, що дослівно означає “поїздки з адаптацією до емоцій в реальному часі”. Ця інноваційна технологія має на меті налагодити так звану “емоційну комунікацію” безпілотного авто з його пасажирами.

Безпілотні авто будуть підлаштовуватися під настрій пасажирів завдяки технології від Kia Motors
“Емоційна комунікація” безпілотного авто з його пасажирами

Іншими словами – атмосфера в салоні такого робомобіля повністю відповідатиме настрою того, хто у ньому перебуває. Задля його ж, пасажира, затишку і комфорту.

Система побудована на базі штучного інтелекту і здатна до самонавчання. Окремі сенсори аналізують серцебиття та електричну активність шкіри пасажира, камери стежать за його виразом обличчя, – і на основі цих даних спеціальний алгоритм визначає настрій людини та коригує відповідним чином роботу різних підсистем автомобіля.Безпілотні авто будуть підлаштовуватися під настрій пасажирів завдяки технології від Kia Motors
Безпілотні авто від Kia Motors

Кондиціювання, температура, освітлення, мультимедіа, – усе підлаштовується під пасажира під час його перебування у безпілотнику. До речі, навіть сидіння вібруватимуть у такт музики, – ось такі вони, автомобілі майбутнього, у розумінні розробників з Kia.

Джерело Телеканал новини «24»
11.01.2019