Новини України

Американські вчені виявили воду на планеті за межами нашої сонячної системи

Вони назвали планету “Супер-Землею”

Джерело: 112.ua

Американські вчені виявили воду на планеті за межами нашої сонячної системи

Американські вчені вперше виявили воду на планеті за межами нашої сонячної системи, а температура на планеті ідеально підходить для життя людини. Про це повідомляє AP. 

Дві дослідницькі групи повідомили про те, що вони знайшли планету на відстані 110 світлових років від Землі у сузір’ї Лева. Вони назвали планету “Супер-Землею”. 

“На сьогоднішній день це єдина відома екзопланета, в якій є вода і температура, необхідні для життя”, повідомила в середу команда лондонського коледжу в журналі Nature Astronomy. А головний автор статті Ангелос Циарас назвав планету “другою Землею”.

Провідний астроном дослідження Бьорн Беннеке з Університету Монреаля зазначив, що це найбільший крок назустріч до головної мети – знайти життя на інших планетах. 

Вже в 2020 році NASA планує запустити найпотужніші телескопи, які допоможуть вченим продовжити стежити за “другою Землею”. 

Ця планета під назвою K2-18b була відкрита ще в 2015 році. Відомо, що вона вдвічі більше Землі. Зірка цієї планети – червоний карлик, що холодніше і менше Сонця, тому температура на планеті становить від 73 до 47 градусів морозу. Також повідомляється, що на так званій Супер-Землі рік дорівнює 33 дні на Землі. 

Новини за темою: NASA виявило можливі ознаки життя на Марсі

 

Джерело: www.112.ua

Схожі статті